Forum Elektroników
elektroniczne forum dla wszystkich

Forum Forum Elektroników Strona Główna Zainteresowanie PRACA STAŁA! Elektronik Zielonka
Obecny czas to Pią 9:01, 19 Kwi 2024

Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor
Ewa Kalmus
początkujący

Dołączył: 26 Wrz 2014
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/8

Wto 11:45, 31 Mar 2015

Wiadomość
PRACA STAŁA! Elektronik Zielonka
Poszukujemy ELEKTRONIKÓW w Zielonce k. W-wy

Zakres obowiązków:
montaż i uruchomienie urządzeń zgodnie z dokumentacją;
nadzór nad stanem technicznym podległych narzędzi, maszyn i urządzeń;

Oczekujemy:
dobrej znajomości zagadnień elektronicznych/ elektrycznych;
wykształcenia kierunkowego (studenci – w czasie studiów, technicy, inżynierowie);
umiejętność lutowania cyną bezołowiową
doświadczenie w produkcji płyt elektroniki;
umiejętności korzystania z dostarczonych schematów;

Oferujemy:
umowę o pracę
pracę na stałe
atrakcyjne wynagrodzenie

Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty Ewa Kalmus

Autor
Staszek57

Dołączył: 17 Maj 2017
Posty: 3

Śro 13:02, 17 Maj 2017

Wiadomość
Widzę, że nie aktualne ale gdyby ktoś chciał więcej ofert to są na gumtree albo olx

Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty Staszek57

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Forum Forum Elektroników Strona GłównaZainteresowaniePRACA STAŁA! Elektronik Zielonka
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Skocz do:
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach