Forum Elektroników
elektroniczne forum dla wszystkich

Forum Forum Elektroników Strona Główna Newsy Konserwator Urządzeń Dźwigowych - oferta pracy
Obecny czas to Pią 15:07, 29 Mar 2024

Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor
ForManWay
początkujący

Dołączył: 20 Sie 2015
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/8
Skąd: Warszawa
Czw 10:48, 20 Sie 2015

Wiadomość
Konserwator Urządzeń Dźwigowych - oferta pracy
Klient ForManWay, producent maszyn i urządzeń dźwigowych, poszukuje osoby na stanowisko:

Konserwator Urządzeń Dźwigowych
Miejsce pracy: Łódź
Numer referencyjny 76/2015

Obowiązki:
- Przeglądy i konserwacja przydzielonych urządzeń dźwigowych
- Ocena stanu technicznego urządzeń
- Usuwanie usterek i dbanie o bezpieczeństwo użytkowania urządzeń
- Współpraca z Dozorem Technicznym i z użytkownikami dźwigów podczas przeprowadzania kontroli
- Udział w dyżurach i interwencjach
- Dbałość o powierzoną dokumentację techniczną

Wymagania:
- Wykształcenie średnie lub zawodowe
- Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży dźwigowej
- Uprawnienia UDT na konserwację dźwigów (warunek konieczny)
- Uprawnienia SEP do 1kV
- Komunikatywność, dbałość o wartości i wizerunek firmy
- Czynne prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:
- Pracę w firmie z tradycjami, o silnej pozycji na rynku
- Umowę o pracę
- Pakiet socjalny
- Opieka medyczna, Karta Multisport
- Samochód służbowy do celów prywatnych, inne narzędzia pracy

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV na adres: [link widoczny dla zalogowanych]

Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty ForManWay

Autor
Milsa

Dołączył: 17 Lis 2016
Posty: 1

Czw 13:10, 17 Lis 2016

Wiadomość
a jak wygląda sprawa z wynagrodzeniem?

Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty Milsa

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Forum Forum Elektroników Strona GłównaNewsyKonserwator Urządzeń Dźwigowych - oferta pracy
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Skocz do:
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach